OmG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum clana OmG
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 za nixija ili glavnog u klanu!!:)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Silver Wolf




Posts : 5
Join date : 2008-07-16

za nixija ili glavnog u klanu!!:) Empty
PostSubject: za nixija ili glavnog u klanu!!:)   za nixija ili glavnog u klanu!!:) Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 3:37 pm

Nixi ovde Silver Wolf,Lukas,94 god. sam idem sa tobom u odeljenje i voleo bi da budem u twom klanu...Svidja mi se twoj klan, naziv i sve,dobro igrate,ja sam bo2 ali sam se poboljsao,ako hocete da me prihvatite u klan,samo nek mi nixi posalje poruku na msn-u ili ako necete jedan od vas neka dodje na medak i nek mi kaze da li oce 1 na 1 i igramo do 20 ako ja pobedim uclanite me ako izgubim nikad necu traziti niti biti u vasem klanu i kupim mu milku cokoladu!! Wink
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

za nixija ili glavnog u klanu!!:) Empty
PostSubject: Re: za nixija ili glavnog u klanu!!:)   za nixija ili glavnog u klanu!!:) Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 4:00 pm

OK LUKA..

aj igraces sa Samba De Jeneiro^^ i ako dobijes ulazis ako ne kupujes mi cokoladu od 300g..mada imas u prodavnici i ja i on to delimo
Back to top Go down
Micko^Delije Sever

Micko^Delije Sever


Posts : 194
Join date : 2008-05-23

za nixija ili glavnog u klanu!!:) Empty
PostSubject: Re: za nixija ili glavnog u klanu!!:)   za nixija ili glavnog u klanu!!:) Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 4:16 pm

ahahahah.... Sto bas samnom najvecim botom....nema veze.... OK... kad igramo?
Back to top Go down
SRKI




Posts : 33
Join date : 2008-06-06

za nixija ili glavnog u klanu!!:) Empty
PostSubject: Re: za nixija ili glavnog u klanu!!:)   za nixija ili glavnog u klanu!!:) Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 4:50 pm

Daj ga nixi da ga ja probam! Very Happy Cool
Back to top Go down
Sponsored content





za nixija ili glavnog u klanu!!:) Empty
PostSubject: Re: za nixija ili glavnog u klanu!!:)   za nixija ili glavnog u klanu!!:) Icon_minitime

Back to top Go down
 
za nixija ili glavnog u klanu!!:)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Od Wukele za nixija

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OmG :: OmG clan :: Postani i ti deo klana-
Jump to: