OmG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum clana OmG
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Jeste za cw??????????

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Sharingan

Sharingan


Posts : 23
Join date : 2008-07-22

Jeste za cw?????????? Empty
PostSubject: Jeste za cw??????????   Jeste za cw?????????? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 11:22 am

E ovako rado bi igrali protiv vaseg b tima jer smatramo da ne igraju bas toliko dobro a nas klan je tek osnovan...pa ako mozete vi naci server jer mi nismo bas upoznati sa tim...jel moze...
One Shot,One Kill-No luck,Just Skill
P.S. Mi igramo posteno...
http://thetribeclan.forumotion.net/
ovo je nas forum...ako sta treba
A evo i mog MSN-a dadooo14@hotmail.com inace nisam lider klana...molio bih odg. ako moze u nekom kracem roku..ili jos bolje neka mi se vas lider javi na msn-u
poz
Back to top Go down
[ NIKE ] marko

[ NIKE ] marko


Posts : 45
Join date : 2008-05-23

Jeste za cw?????????? Empty
PostSubject: Re: Jeste za cw??????????   Jeste za cw?????????? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 1:53 pm

ocemo cw !!!!!!!!!! ali nisam siguran za serwer dali mozemo da nabavimo!!!!!!!
Back to top Go down
Sharingan

Sharingan


Posts : 23
Join date : 2008-07-22

Jeste za cw?????????? Empty
PostSubject: Re: Jeste za cw??????????   Jeste za cw?????????? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 2:59 pm

ocemo i mi cw ali isto tako nemozemo naci server sto je najveci problem ali videt cu... nesto pa ako sta nadjem javit cu vam a i vi meni javite isto...Zzz
Back to top Go down
[ NIKE ] Mess1 19




Posts : 42
Join date : 2008-05-25

Jeste za cw?????????? Empty
PostSubject: Re: Jeste za cw??????????   Jeste za cw?????????? Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 3:02 am

Igracemo za 3-4 dana !!!!!!Posto tada uzimamo server!!!!Javicemo vam vreme i dan kada ce se igrati CW!!!!!
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

Jeste za cw?????????? Empty
PostSubject: Re: Jeste za cw??????????   Jeste za cw?????????? Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 4:27 am

JA cu Suditi..i ako otje josh neko...iz A tima..
Back to top Go down
Sponsored content





Jeste za cw?????????? Empty
PostSubject: Re: Jeste za cw??????????   Jeste za cw?????????? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jeste za cw??????????
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OmG :: nIke tim :: Izazovite nIke na cw-
Jump to: