OmG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum clana OmG
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 [ NIKE ] .vs. the trib3

Go down 
4 posters
AuthorMessage
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 6:26 am

[ NIKE ] the trib3

de_dust2: 4 : 11 ljudi za skriptu nisu culi..pa nam bilo gloopo da izadjemo sa servera..al nema veze..jesmo kao izgubili..al picke su
Back to top Go down
Sharingan

Sharingan


Posts : 23
Join date : 2008-07-22

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 6:44 am

ovako je bilo brate nismo imali scriptu ali nismo mogli ni varati jer mi nemamo ts...tako da stvarno nema razloga da nas napadate mi smo igrali posteno...i niko nije citovao ni kod vas ni kod nas cini mi se mech je bio fer makar sa nase strane...a vi vas server kad napravite javite nam na nas forum trazite revansh...i opet sam nekom na cw dao jedan noz kad ce ga vrati lol!
Back to top Go down
Micko^Delije Sever

Micko^Delije Sever


Posts : 194
Join date : 2008-05-23

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 7:45 am

Brate ne treba ti TEAM-SPEAK, nego TEAM-SAY, a to nema veze sa varanjem...bez skripte ne postoji CW tako da ovo po meni nije ni bio CW, a cak i da jeste o tom nozu o kome pricas nije bio za vreme "CW-a" nego dok je bilo zagrevanje a tad mozes da koljes kolko oces....Tako da kad budemo igrali na nekom CW serveru sa skriptom sto je normalno...videcemo ko je stvarno bolji!!! Vidimo se!!! Sve naj.... Very Happy
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 8:00 am

Pa da..i ja sam zaklo...al na zagrevanju !!! to je lako...
Back to top Go down
?????????




Posts : 10
Join date : 2008-07-15

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 10:17 am

???????????????


Last edited by BeX on Sat Aug 15, 2009 8:22 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:03 am

a shto nisi doso ..bili smo jaki jutros
Back to top Go down
Sharingan

Sharingan


Posts : 23
Join date : 2008-07-22

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 3:04 pm

xexe bilo je 1 klanje od mene na cw...tako da...pozz momci
Back to top Go down
Micko^Delije Sever

Micko^Delije Sever


Posts : 194
Join date : 2008-05-23

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 8:28 am

ISTRIPOVAO SI SE....Samo da te pitam nesto od kad se cw igra na PUBLIC serveru botino jedna hahahahahaha lol!
Back to top Go down
Sharingan

Sharingan


Posts : 23
Join date : 2008-07-22

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 12:08 pm

moram odg na ovo...botina ti je tata cim te takvog napravio!!!
mora sam tebe zaklao cim se ti najvise bunis... Twisted Evil
Back to top Go down
Micko^Delije Sever

Micko^Delije Sever


Posts : 194
Join date : 2008-05-23

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 2:14 pm

Ne znam samo kako moze moj cale da bude bot... ali ok... ali nisi mi odgovorio na pitanje: CW na PUBLIC serveru... i to bez skripte...
ROFL :noob:
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 2:16 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL



:kolo: :kolo: hahahhahahahahhahahahahaa strasno

mora da se napio admin :ziveli:
Back to top Go down
Sponsored content





[ NIKE ] .vs. the trib3 Empty
PostSubject: Re: [ NIKE ] .vs. the trib3   [ NIKE ] .vs. the trib3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
[ NIKE ] .vs. the trib3
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [ NIKE ] .vs. |NF|
» The Trib3 vs NIKE
» [ NIKE ] .vs. |NF|
» [ NIKE ] .vs. |NF| o5
» [ NIKE ] CUP 1 vs 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OmG :: OmG clan :: Rezultati-
Jump to: