OmG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum clana OmG
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!

Go down 
+2
Micko^Delije Sever
[ NIKE ] Mess1 19
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
[ NIKE ] Mess1 19




Posts : 42
Join date : 2008-05-25

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 12:50 pm

Lepire ti si lider!!!!treba da zakazujes cw maltene svaki 2.dan!! nike[b]^ postoji par meseci,a mi smo odigrali 5 cw-a!!!!brate lepi organizuj neku ligu ili nesto!!!!sta vi mislite iz klana????jer sam u pravu???
Back to top Go down
Micko^Delije Sever

Micko^Delije Sever


Posts : 194
Join date : 2008-05-23

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 1:48 pm

Nisi u pravu u krivu si!!! Koju cete vi ligu da igrate sa B klanom kad A klan ne moze da ostvari neke extra rezultate u ligama, a vi cete!!! Ali sve dok lepir bude bio lider nece to ici na bolje!!! UPRAVA NAPOLJE!!! LEPIRE ODLAZI!!! lol! lol! lol!

SVAKE NOCI SANJAM JA
JAKA LIGA PREPUNA
ROKAJU SE SVI KO POLUDELI
NAPRED NIKE LE OLE
IDEMO DO POBEDE
ALE ALE O
SLOZNO ZAJEDNO!!!

kako serem, jbg moram malo... 472502
Back to top Go down
FrEeDoM_FiGhTeR

FrEeDoM_FiGhTeR


Posts : 86
Join date : 2008-09-06

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 2:18 pm

haha spam master
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 3:26 pm

pa micko uzmi ti lidera - tj. dog se sa njima.. igrali bi makar..

kad se vec zale
Back to top Go down
Micko^Delije Sever

Micko^Delije Sever


Posts : 194
Join date : 2008-05-23

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 6:39 am

Ma jok, reko sam da necu da ulazim vise u klanove..mrzi me da se cimam, a necu da ispaljujem za cw-ove i ostali...
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 2:01 pm

ma da.. upravu si.. nego sam dao primer samo Smile
Back to top Go down
[ NIKE ] marko

[ NIKE ] marko


Posts : 45
Join date : 2008-05-23

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 1:39 pm

e profo ja imam puno obaveza a i mozes i ti slobodno da zakazes cw nece ti otpasti ona stwar imas msnowe i zowi jbt u ostalom ako ti se neswidja mozes slobodno da izadjes!!!!!!!!
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 1:53 pm

Bravo lepi.. dobro si mu napiso... slazem se sa tobom Very Happy
Back to top Go down
[ NIKE ] marko

[ NIKE ] marko


Posts : 45
Join date : 2008-05-23

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 2:06 pm

pa jeste samo kenja nesto imam obaveza sta on nemoze da zakaze cw da mu neotpadne kurac sa oprostenjem kad moram tako das e izrazim !!!!!!!!!!!!! ako mu se neswidja neka izadje !!!!!!!!!!!! i nije samo to do mene nego i neki su u skoli !!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 2:09 pm

pa da..


mi ove nedelje ni jedan ..a prosle 4...5
Back to top Go down
[ NIKE ] marko

[ NIKE ] marko


Posts : 45
Join date : 2008-05-23

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 2:10 pm

pa jbg vi imate manje obaveza
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 2:16 pm

kako ko...

ja imam slicno ko ti.. mozda manje malo.. Very Happy
Back to top Go down
[ NIKE ] Mess1 19




Posts : 42
Join date : 2008-05-25

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 2:49 pm

lepi slusaj,cw mozemo da odigramo uvece,a drugo imam i ja obaveze treninge,skola i ostalo,ali brate meni nije tesko da odvojim sat vremena za jedan cw!!!!i necu se svadjam samo cu ti reci.KADA NAM UDJU NA 4UM VIDE DA SMO ODIGRALI 5 CW MISLICE DA SMO BOTOVI PA NECE NI IGRATI SA NAMA.NE BITNO TI SI LIDER ,TI ZAKAZUJ CW KADA OCES,ALI POSLE NEMOJ DA ME SMARAS KAKO ZAKAZUJEM CW BEZ LIDERA!!
Back to top Go down
[ NIKE ] marko

[ NIKE ] marko


Posts : 45
Join date : 2008-05-23

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 2:52 pm

kk!!!!
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 3:00 pm

profo nisi u pravu... NIKE - b treba da manje igra cw.. ali ne ovoliko .. BOTOVI STE kada pisete sa velikim slovima (caps lock) ili kada se svadjate..

msm nije da nisi u pravu i da ja stojim iza lepija ..ali nije lako biti vodja klana..pa ja nisam trazio da igram cw.. 3nZo mi je pomogao celu proslu nedelju... tako da.. dogovor qcu gradi.. znaci pomozite i vi njemu..
Back to top Go down
Micko^Delije Sever

Micko^Delije Sever


Posts : 194
Join date : 2008-05-23

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 7:46 am

Bravo Lepire vidi se da si mnogo pametniji od ovog malog stvora!!! A on i posle ovoga nije shvatio sta treba, a dobro nije se ni ocekivalo da shvati... study
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 1:23 pm

ROFL ROFL ROFL
Back to top Go down
BuDjAv LeBaC^

BuDjAv LeBaC^


Posts : 37
Join date : 2008-08-27

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 1:31 pm

micko daj meni neke zvezdine slike lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 1:37 pm

heheh.. micko ima 1000 slika... Very Happy
Back to top Go down
Micko^Delije Sever

Micko^Delije Sever


Posts : 194
Join date : 2008-05-23

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 2:09 pm

eeee da je za obrazovanje pa i da razmislim...ali za ribice ne dajem.... imas moj msn pa se javi videcemo mozda zavrsim nesto ali tesko....da si neki navijac imao bi slike...jbg!!! 3790432 lol!
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 2:11 pm

ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL




hahahahhahahahahah !!!! ludi..de se toga seti brate..strasno ?? hahahhahahahahaha
Back to top Go down
[ NIKE ] marko

[ NIKE ] marko


Posts : 45
Join date : 2008-05-23

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 2:53 pm

XAXAXA MICKO KRALJ SI DA JE ZA OBRAZOWANJE PA I DA RAZMISLIM
AL ZA RIBICE NEDAJEM XAXAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 3:41 pm

hahahah.. sta mu nece pasti na pamet... strasno
Back to top Go down
BuDjAv LeBaC^

BuDjAv LeBaC^


Posts : 37
Join date : 2008-08-27

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 3:45 pm

imam ja ali ne tako dobre
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 5:37 am

kako se izvlaci sad... LOL salim se..
Back to top Go down
Sponsored content





KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Empty
PostSubject: Re: KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!   KAKAV  JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
KAKAV JE TO nike[b]^ kada samo odigrali 5 cw-a!!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Igraci................
» eLf vs NIKE
» [ NIKE ] .vs. |NF|
» nIke[b]^ vs nIke^
» nIke^ .vs. x3m

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OmG :: nIke tim :: NIKE tim Information-
Jump to: