OmG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum clana OmG
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 e vezi servera nIke unl!m!ted

Go down 
4 posters

Kakav je server po vama ??
Extra
e vezi servera nIke unl!m!ted Vote_lcap50%e vezi servera nIke unl!m!ted Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Moze i bolji
e vezi servera nIke unl!m!ted Vote_lcap17%e vezi servera nIke unl!m!ted Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Malo igraca ima
e vezi servera nIke unl!m!ted Vote_lcap33%e vezi servera nIke unl!m!ted Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Los
e vezi servera nIke unl!m!ted Vote_lcap0%e vezi servera nIke unl!m!ted Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 6
 
Poll closed

AuthorMessage
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

e vezi servera nIke unl!m!ted Empty
PostSubject: e vezi servera nIke unl!m!ted   e vezi servera nIke unl!m!ted Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 12:36 pm

Pitanje : kakav je server po vama ???

Ako ima jos nesto..sto bi zeleli da stavite..u vezi servera napisite ispod.. ali GLASAJTE !!!
Back to top Go down
BuDjAv LeBaC^

BuDjAv LeBaC^


Posts : 37
Join date : 2008-08-27

e vezi servera nIke unl!m!ted Empty
PostSubject: Re: e vezi servera nIke unl!m!ted   e vezi servera nIke unl!m!ted Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 12:45 pm

ima citera sto mi se nesvidja Mad Sad
Back to top Go down
OmG^ nI[x]I*

OmG^ nI[x]I*


Posts : 718
Join date : 2008-05-21
Age : 29
Location : BG M2

e vezi servera nIke unl!m!ted Empty
PostSubject: Re: e vezi servera nIke unl!m!ted   e vezi servera nIke unl!m!ted Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 5:58 am

ko ??? nema ..bar kako ja mislim.. Kazi ko pa cu ih pratiti
Back to top Go down
BuDjAv LeBaC^

BuDjAv LeBaC^


Posts : 37
Join date : 2008-08-27

e vezi servera nIke unl!m!ted Empty
PostSubject: Re: e vezi servera nIke unl!m!ted   e vezi servera nIke unl!m!ted Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 10:36 am

bio je 1 sa sped i wh a nije bilo ni 1 admina na server ni na msn-u Very Happy
Back to top Go down
FrEeDoM_FiGhTeR

FrEeDoM_FiGhTeR


Posts : 86
Join date : 2008-09-06

e vezi servera nIke unl!m!ted Empty
PostSubject: Re: e vezi servera nIke unl!m!ted   e vezi servera nIke unl!m!ted Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:06 am

e jeste mamu mu jbt ja kad sam bio bio jedan sa aim znas koj jbt ja sam zvao enza da ga banuje on kaze ja sam ga vec banovao ima adsl pa stalno dolazi i jbg ja sta da radim izadjem sa servera tako se i prazni jbt 200 admina a nema nijednog na serveru :S
Back to top Go down
tactical.




Posts : 19
Join date : 2008-07-28

e vezi servera nIke unl!m!ted Empty
PostSubject: Re: e vezi servera nIke unl!m!ted   e vezi servera nIke unl!m!ted Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:50 am

sta vam znaci da vam server bude pun on je valjda za cw mix.. nije vam to public sa 24 32 slota Smile
Back to top Go down
FrEeDoM_FiGhTeR

FrEeDoM_FiGhTeR


Posts : 86
Join date : 2008-09-06

e vezi servera nIke unl!m!ted Empty
PostSubject: Re: e vezi servera nIke unl!m!ted   e vezi servera nIke unl!m!ted Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 12:37 pm

omg brate pa nemogu da igram sam protiv sebe :S
Back to top Go down
Sponsored content





e vezi servera nIke unl!m!ted Empty
PostSubject: Re: e vezi servera nIke unl!m!ted   e vezi servera nIke unl!m!ted Icon_minitime

Back to top Go down
 
e vezi servera nIke unl!m!ted
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Novi ip [eXample] CW Servera
» Novi ip MedakaUTD Servera
» U vezi foruma..
» u vezi foruma... !!
» U vezi mala-vaga lige...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OmG :: Opste teme :: oFF ToPiC-
Jump to: